airs

  • autobusu nuoma
airs.lt – autovežių, šakinių krautuvų nuoma, techninė pagalba kelyje

Autobusų nuoma

Airs.lt bendradarbiaudami su daugeliu Lietuvos kelionių agentūrų, taipogi užsienio kelionių agentūromis teikia autobusų nuomos paslaugą.

Daugiau

Automobilių gabenimas

Automobilius gabename 8 ir 9 vietų autovežiais su ROLFO, KASSBOHRER specialiai pritaikyta įranga, užtikrinančia patikimą ir saugų krovinių pervežimą.

Daugiau

Pagalba kelyje

Mūsų įmonė teikia techninės pagalbos kelyje paslaugas. Techninę pagalbą kelyje teikiame visą parą, taip pat ir šventinėmis dienomis. Esame pasiekiami bet kuriuo paros metu, telefonu +370 682 67777

Daugiau

Servisas

Teikiame šias paslaugas: automobilių kėbulo remontas ir dažymas, automobilių dažų parinkimas ir derinimas, autobusų ar autovežių pakabos ir kėbulo remontas, virinimo darbai

Daugiau

Airs.lt

Kompanija „A&S“ (airs.lt) sėkmingai dirba Lietuvos ir tarptautinėje turizmo keleivių, bei krovinių pervežimo rinkoje nuo 1992 metų!
Įmonė viena pirmųjų Lietuvoje pradėjo nuomoti turistinius autobusus įmonėms, mokykloms, bei įvairiems kolektyvams.

Autobuso nuoma – parinksime patį geriausią maršrutą Jūsų pasirinktai kelionei. Esant poreikiui, surasime tarpines nakvynes viešbučiuose įvairiuose Europos miestuose. Turėdami ilgametę patirtį, bei puikius vairuotojus, stengsimės,kad kelionė su mumis neprailgtų. Siūlome nuomotis Mercedes Benz, bei Bova markės turistinius autobusus.
Automobilių gabenimas Europoje. Mūsų vairuotojai puikiai orientuojasi Europos keliuose, ilgametė praktika, bei bendradarbiavimas su klientu leidžia atlikti darbus greitai ir operatyviai. Įmonės autovežiai Mercededs Benz ir Scania su Silver, Rolfo ir Kassbohrer anstatais pritaikyti gabenti 8-9 lengvuosius automobilius.
Galime pagelbėti, jei reikia pargabenti ir pavienius automobilius iš Europos Sąjungos šalių, taip pat pagelbėsime sugedus, avarijos atveju, techninės pagalbos kelyje paslaugas teikiame visą parą.

Nuomojame šakinį autokrautuvą, skirtą sandėliavimo, bei sunkvežimių pakrovimo iškrovimo darbas atlikti.
Serviso paslaugos:
automobilių kėbulo remontas
automobilių kėbulo dažymas
automobilių dažų parinkimas ir derinimas
autobusų pakabos ir kėbulo remontas
autovežių pakabos ir kėbulo remontas
spalvotųjų metalų virinimas argono aplinkoje
virinimo darbai

Kvalifikuoti serviso specialistai patars, bei pakonsultuos. Spalvotųjų metalų virinimas argono aplinkoje, – aliuminio virinimo darbai atliekami itin kokybiškai.
Mūsų specialistai atliko įvairios įrangos suvirinimo darbus tokiose įmonėse,kaip “Klaipėdos valymo įrengimai”, “Vilkyškių pieninė” , “Selita”, bei daugelyje kitų.
Automobilio nuomos klausimu kreipkitės nurodytu telefonu ar elektroniniu paštu. Automobilis nuomojamas Kauno mieste, bet pagal Jūsų poreikį gali būti pristatytas ir į kitą miestą.

Neradote paslaugos, kurios ieškojote? Susisiekite su mumis telefonu ar el.paštu